فروشگاه قنادی نان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی افتتاح شد.

به گزارش آستان نیوز، شب گذشته فروشگاه قنادی نان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی در بلوار سجادمشهد آغاز به کار کرد.
در این مراسم که با استقبال پرشور مردم مشهد همراه بود، محمدصادق مروارید، مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی گفت: شرکت نان قدس رضوی در راستای ارتقاء سطح کیفی محصولات خود و همچنین ارائه محصولات به صورت مستقیم و حذف واسطه‎ها اقدام به افتتاح این فروشگاه کرده است.
وی در ادامه تصریح کرد: در راستای عمل به منشور هفت‎گانه رهبر معظم انقلاب و تاکید تولیت معزز آستان قدس رضوی مبنی بر ایجاد اشتغال برای جوانان در این طرح بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول کار شده‎اند.
مروارید در ادامه تاکید کرد: ایجاد اینچنین فروشگاه‎هایی در دستور کار جدی ما قرار دارد و به امید خدا در اردیبهشت ماه سال 97 دومین فروشگاه قنادی نان رضوی در بلوار پیروزی مشهد به بهره‎برداری خواهد رسید.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با بیان این مطلب که برند رضوی برای مردم برندی قابل اعتماد است گفت: امروز ذائقه مردم تغییر کرده است و اگر شرکت ‏های غذایی نتوانند مطابق ذائقه مردم تولیدات داشته باشند محکوم به شکست خواهند بود. به لطف حضرت رضا(ع) و تلاش همکاران ما در شرکت نان قدس رضوی، اعتماد مردم به این برند که یکی از اصلی‏ ترین ویژگی‎‏های کار تولید است به دست آمده و از این پس به‎روز کردن تولیدات و محصولات وظیفه اصلی ما خواهد بود.
لازم به یادآوری است این فروشگاه در بلوار سجاد، نبش سجاد 3 از ساعت 8 صبح الی 23 شب میزبان همشهریان عزیز خواهد بود.

مطالب مرتبط: بازدید مجازی قنادی و فروشگاه رضوی , مراسم افتتاحیه اولین فروشگاه قنادی

تصاویر مرتبط