مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از برپایی ایستگاه استقبال از زائران رضوی توسط این شرکت در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.
محمد صادق مروارید؛ مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این شرکت برای سومین سال پیاپی است که بر اساس تاکید تولیت آستان قدس رضوی به منظور تکریم و خدمت رسانی به زائران پیاده حضرت رضا(ع) در دهه آخر صفر، نسبت به برپایی این ایستگاه اقدام کرده است.
وی ادامه داد: این ایستگاه در جاده قدیم نیشابور منتهی به مشهد مقدس برپا شده است.
مروارید با بیان این که ایستگاه صلواتی شرکت نان قدس رضوی از چهاردهم تا هفدهم آبان ماه جاری دایر است، افزود: این ایستگاه به صورت 24 ساعته به زائران پیاده حضرت رضا(ع) خدمت ارایه می کند.
وی با اشاره به توزیع روزانه 2 هزار غذای گرم به صورت روزانه در بین زائران گفت: علاوه بر این، روزانه 3 هزار نفر از زائران پیاده آقا علی بن موسی الرضا(ع) با وعده صبحانه شامل پنیر، گردو، تخم مرغ، لوبیا و ... مورد پذیرایی قرار می گیرند.
مروارید ادامه داد: ضمن این که محصولات شرکت نان قدس رضوی، چای، خرما و ... به عنوان میان وعده میان زائران توزیع می شود.
وی اضافه کرد: در حال حاضر روزانه 8 هزار انواع محصولات نان رضوی شامل دونات، کیک و کلوچه و ... به صورت رایگان در اختیار زائران قرار داده شده است.
مروارید از فعالیت 15 نفر از کارکنان شرکت در این ایستگاه برای خدمت رسانی به زائران پیاده حرم مطهر رضوی خبر داد و افزود: علاوه بر این، کارکنان شرکت در سال جاری، کمک های نقدی خود را برای برپایی هرچه با شکوه تر ایستگاه صلواتی ویژه دهه آخر صفر به شرکت اهدا کردند.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با اشاره به ایجاد محلی برای استراحت موقت زائران پیاده حضرت رضا(ع) گفت: زائران گرانقدر می توانند از فضایی که در مجاورت این ایستگاه فراهم شده است برای استراحت و صرف وعده غذایی خود استفاده کنند.

مطالب مرتبط: راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات رضوی توسط نمایندگی محترم شیراز , عرضه مستقیم محصولات نان رضوی در کیوسک های فروش مترو تهران , حضور شرکت نان قدس رضوی در دومین نمایشگاه تولید ملی، کالای ایرانی در مشهد , گزارش تصویری آماده سازی سفره های افطاری ماه مبارک رمضان در حرم رضوی

تصاویر مرتبط