مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از تولید حدود 46 میلیون و 790 هزار دونات رضوی توسط این شرکت طی 8 ماه نخست سال جاری خبر داد.

محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: طی این مدت بیش از 40 میلیون و 636 هزار عدد دونات در کارخانه مشهد و بالغ بر 6 میلیون و 153 هزار عدد در کارخانه نظرآباد واقع در استان البرز تولید و به بازار عرضه شده است.

وی ادامه داد: به دلیل ماندگاری کم این محصول، دونات تولید شده در مشهد در خراسان رضوی و استان‌های همجوار و همچنین دونات تولیدی در استان البرز در استان‌های تهران، البرز، قم، کرمانشاه، قزوین، اصفهان، همدان به فروش می‌رسد.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی دونات را محصولی نوستالژی خواند و افزود: این خصوصیت دونات را به محصولی پیشتاز در امر فروش تبدیل کرده است.
وی ادامه داد: آمار فروش و توسعه خطوط این محصول در واحدهای مشهد و همچنین نظر آباد واقع در استان البرز، نشان از کیفیت بالا و بازار‌پسندی آن دارد .
مروارید کیفیت بالای این محصول را ناشی از استفاده از مواد اولیه مرغوب، بهره‌گیری از ماشین‌آلات تمام اتوماتیک، به کارگیری کارکنان متخصص و مجرب و همچنین کنترل مستمر و شبانه‌روزی در روند تولید دانست.
مروارید از اشتغال‌زایی 170 نفر در خطوط تولید محصول دونات توسط این شرکت خبر داد و افزود: در حال حاضر زمینه اشتغال مستقیم برای حدود 40 نفر در کارخانه نظرآباد استان البرز فراهم شده است. در سایت نظر آباد 2 محصول تولیدی دیگر، با استفاده از امکانات فعلی طراحی شده که در هفته اخیر یک محصول آن‌(‌دونات مغز دار) به تولید انبوه رسیده و محصول دیگر‌(‌کلوچه سنتی کنجدی) طی 20 روز آینده به تولید انبوه خواهد رسید.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: علاوه بر این، حدود 130 نفر به صورت مستقیم در واحد دونات مشهد مشغول به فعالیت هستند.

مطالب مرتبط: تولید و عرضه ویفرهای پذیرایی رضوی با طرح و بسته‌بندی جدید , محصول جدید کروسان با مغزی مارمالاد شاتوت تولید انبوه می‌شود. , نخستین شرط تولید محصولات مرغوب، استفاده از مواد اوليه باكيفيت است , عرضه مستقیم محصولات نان رضوی با تخفیف ویژه در نمایشگاه بسیج آستان قدس , مدیرعامل شرکت نان رضوی از انجام پروژه‌های مختلف تحقیقاتی در واحد تحقیق و توسعه این شرکت خبر داد. , همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر واحد شماره دو کارخانه نان رضوی در استان البرز افتتاح شد.

تصاویر مرتبط