مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از صادرات دومین محموله این شرکت از طریق دریا در حجم تجاری به کالیفرنیای آمریکا خبر داد.

محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: ابتدا یک پالت نمونه از تمامی محصولات شرکت ارسال شد و بازار هدف مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت پس از ارسال 3 محموله به صورت هوایی و دریایی، انواع نبات و شیرینی پادرازی در بسته‌بندی‌های مختلف و شیرینی عسلی مورد استقبال قرار گرفت.
وی ادامه داد: تا کنون با توجه به ضوابط خاص صادرات و حمل محصولات به آمریکا تعداد 2 هزار و 500 کارتن انواع محصولات نان رضوی به کالیفرنیا صادر شده است.
مروارید اضافه کرد: بیشترین محصولاتی که به کشور آمریکا صادر می‌شود محصولاتی همچون شیرینی‌های عسلی، پادرازی و انواع نبات هستند که در آنجا تولید نمی‌شود.
وی با بیان این که برای صادرات به آمریکا قوانین سخت‌گیرانه‌ای وجود داشته است، افزود: در کیفیت تولید و بسته‌بندی محصولات از حداکثر توان و نظارت استفاده شده است.
مروارید ادامه داد: علاوه بر این، محصولات شرکت، گواهی‌نامه FDA آمریکا را نیز کسب کرده است.
وی درباره برنامه‌های این شرکت برای گسترش بازارهای صادراتی طی سال آینده گفت: در حال حاضر، رایزنی‌هایی با نماینده آمریکایی برای افزایش کیفیت محصولات تولیدی و میزان صادرات انجام شده و به این منظور قول مساعد گرفته شده است.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: همچنین تمامی امور مربوط به این موضوع توسط واحد صادرات شرکت پیگیری می‌شود.

مطالب مرتبط: رشد 6/7 درصدی تولیدات محصولات نان قدس رضوی , تکمیل سبد محصولات نان رضوی با عرضه تولیدات جدید , برای نخستین بار، اشترودل رضوی به ‌صورت انبوه به کشور عراق صادر شد , نمایندگی های خارجی

تصاویر مرتبط