مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از انتخاب این شرکت به عنوان واحد تولیدی نمونه و برتر استان خراسان رضوی در سال 1397 خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: شرکت نان قدس رضوی در گردهمایی بزرگ تولیدکنندگان صنایع غذایی و بهداشتی خراسان که توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شده بود و همچنین در مراسم انتخاب واحدهای تولیدی نمونه و مسئولان فنی نمونه به این موفقیت نائل آمد.
وی ادامه داد: در این مراسم علاوه بر انتخاب نان قدس رضوی به عنوان واحد نمونه استان از سوی معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد، این شرکت توانست مسئول فنی نمونه را نیز از آن خود کند.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی اضافه کرد: موفقیت در بین 900 شرکت تولیدی در استان خراسان رضوی حاصل شده است.
وی با اشاره به دلایل کسب این موفقیت و اقدامات صورت گفت: این شرکت با توجه به رعایت اصول بهداشتی و ایمنی در تولید محصولات، موفق به دریافت امتیاز 970 در حوزه prps شده است.
مروارید ادامه داد: prps عنوانی است که بر چک لیست های ارزیابی برنامه های پیش نیازی واحد های صنایع غذایی و تولیدی اطلاق داده می شود.
وی با بیان این که شرکت نان قدس رضوی برای هشتمین بار است که موفق به دریافت عنوان واحد نمونه استان شده است، افزود: شرکت طی دو سال اخیر موفق شده به صورت پیاپی عنوان مذکور را کسب کند.
مروارید ادامه داد: در سال جاری از میان تمامی شرکت های آستان قدس رضوی، تنها شرکت نان قدس رضوی است که برای 2 سال پیاپی به عنوان واحد برتر معاونت غذا ودارو انتخاب شده است.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی، انتخاب این شرکت به عنوان برند برتر در همایش برندینگ را یکی دیگر از افتخارات کسب شده در سال 1397 اعلام کرد.

مطالب مرتبط: دریافت گواهی تعهد به تعالی و پیشرفت توسط شرکت نان رضوی , انتخاب شركت نان قدس رضوی به عنوان برند برتر سال1397 , شرکت نان قدس رضوی به عنوان واحد تولیدی برتر استان انتخاب شد

تصاویر مرتبط