مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی گفت: طی 7 ماه نخست سال 1397، محصولات این شرکت به 6 کشور دنیا صادر شده است.
محمد صادق مروارید؛ مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این شرکت طی مدت مذکور 47 میلیون عدد محصول را به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، آمریکا ، ترکمنستان و امارات صادر کرده است که در مقایسه با دوره مشابه گذشته از رشد 125 درصدی به لحاظ مبلغ و رشد 14 درصدی از نظر عددی برخوردار بوده است.
وی ادامه داد: این حجم از صادرات، 21 درصد از مجموع تولید شرکت نان رضوی را به خود اختصاص داده است.
مروارید با بیان این که در حال حاضر سبد کاملی از محصولات تولیدی و همچنین برون سپاری صادر می شود، افزود: این تولیدات شامل انواع کیک های اسفنجی و روغنی، انواع کلوچه، بیسکویت، شیرینی، ویفر، تن ماهی، نبات، اشترودل های غذایی و ... است.
وی افزایش بازاریابی و تلاش برای فروش محصولات در کشورهای هدف صادراتی، افزایش تنوع محصولات صادراتی، تعامل و همکاری بیش از پیش مدیران ارشد مجموعه، افزایش کیفیت و ماندگاری تولیدات و دقت در بسته بندی محصولات را از جمله مهم ترین دلایل افزایش صادرات از ابتدای امسال عنوان کرد.
مروارید ادامه داد: در همین راستا و به منظور گسترش بازار و تعداد کشورهای صادراتی، برنامه هایی همچون تعامل بیشتر با نمایندگان موجود به منظور گسترش بازار در کشورهای هدف، افزایش تنوع محصولات صادراتی و تنوع در بسته بندی های جدید محصولات صادراتی را اشاره نمود.
وی در پاسخ به این سوال که برای رسیدن به کیفیت و استانداردهای جهانی در خصوص صادرات محصولات این شرکت چه تمهیداتی را اندیشیده اید؟ گفت: برای رسیدن به استانداردهای جهانی می بایست کیفیت در فرمولاسیون محصولات و همچنین بسته بندی محصولات صادراتی بسیار دقیق انجام شود.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: در بازارهای هدف سلایق مشتریان بررسی شده تا محصولات هر بازار با توجه به ذائقه و سلیقه مشتریان همان بازار از نظر وزن، کیفیت و طعم و مزه، تعداد در کارتن و ... تولید شود.
مروارید اضافه کرد: این شرکت همچنین برای نخستین بار اشترودل های غذایی و شیرین را در حجم تجاری به کشورهای همسایه به ویژه عراق صادر کرده است.

مطالب مرتبط: 12 محصول جدید نان رضوی وارد بازار می‌شود , کیک کارن محصول جدید از شرکت نان رضوی , دومین محموله شرکت نان قدس رضوی به کالیفرنیای آمریکا صادر شد , تکمیل سبد محصولات نان رضوی با عرضه تولیدات جدید , 6 محصول جدید توسط شرکت نان رضوی تولید و به بازار عرضه شد , رشد 6/7 درصدی تولیدات محصولات نان قدس رضوی , برای نخستین بار، اشترودل رضوی به ‌صورت انبوه به کشور عراق صادر شد

تصاویر مرتبط