مدیرعامل نان رضوی از «علی علیاری» فروشنده کیوسک مترو تجریش تهران به دلیل انجام این کار خداپسندانه تجلیل کرد.محمد صادق مروارید گفت : رفتار خداپسندانه این فروشنده نان قدس رضوی الگوی کاملی از تربیت اسلامی و ایرانی است.با وجود اینکه فروشندگان حقوق زیادی نمی گیرند اما اعتقادات مذهبی و اسلامی این شخص موجب شده مبلغ را به صاحبش برگرداند.
وی با اشاره به کار ارزشمند این فروشنده اظهار داشت: تقدیر از کسی که به دنبال کسب رزق و روزی حلال است و با قناعت در حال سپری کردن زندگی خود است وظیفه خود می دانیم زیرا کار این فروشنده درنوع خود بسیار ارزنده است.
وی افزود: بازگرداندن این بسته نشان از درستکاری، امانتداری و اخلاق این عزیز دارد و امیدواریم کار ارزشمند و درخور توجه ایشان سرمشقی برای دیگران باشد.
مدیر عامل نان رضوی در پایان افزود پرسنل نان رضوی درسخت کوشی، نظم و رضایت مندی مشتریان نهایت تلاش خود را به کار می بندند

مطالب مرتبط: تخفیف ویژه نان رضوی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر , شرکت نان رضوی واحد تولیدی نمونه و برتر خراسان رضوی در سال 1397 شد , مراسم تجلیل از عضو محترم سابق هیئت مدیره شرکت نان قدس رضوی , عرضه مستقیم محصولات نان رضوی در کیوسک های فروش مترو تهران , جشن بزرگ ولایت همزمان با آئین تجلیل از بازنشستگان شرکت نان رضوی , تجلیل از بازنشستگان شرکت نان قدس رضوی در روز میلاد امام رضا(ع)

تصاویر مرتبط