محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: شرکت نان قدس رضوی در سال جاری توانست با فاصله امتیاز بالا این موفقیت را کسب کند.

وی ادامه داد: نان رضوی، تنها شرکتی در آستان قدس رضوی است که برای نخستین بار موفق به کسب تقدیر نامه 4 ستاره شده است.

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی افزود: این شرکت همچنین کسب تقدیرنامه یک ستاره را در کارنامه خود دارد که یک سال پس از آن در سال جاری با جهش بسیار بالایی به این موفقیت نائل شده است.

وی با اشاره به مجموعه های حاضر در این جایزه گفت: در جایزه ملی تعالی و پیشرفت، 15 شرکت از آستان قدس رضوی و ده ها شرکت از تمامی بخش های اقتصادی زیر مجموعه نهادهایی نظیر بنیاد جانبازان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد کوثر و... حضور داشته اند.

مروارید تاکید کرد: شرکت نان قدس رضوي همچنین بالاترین امتیاز را در بین تمامی شرکت های غذایی و صنایع تبدیلی زیر مجموعه نهاد های انقلابی از آن خود کرده است.

وی با اشاره به موارد مورد بررسی در روند اعطای جایزه ملی تعالی و پیشرفت تصریح کرد: در این روند، استقرار الگوی تعالی سازمانی و برنامه ریزی و اجرای آموزش، فرایند خود ارزیابی، برنامه‌های بهبود، تدوین اظهارنامه تعالی سازمانی و نیز حضور فعال در چهارمین دوره فرآیند جایزه ملی تعالی و پیشرفت، طبق فرایندهای جایزه ملی تعالی و پیشرفت مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: بدین ترتیب پس از طی مراحل ارزیابی توسط ارزیابان و بررسی و صحه گذاری در کمیته علمی و داوری دبیرخانه جشنواره، این شرکت حائز شرایط دریافت تقدیرنامه ۴ ستاره شناخته شد.

مطالب مرتبط: شرکت نان قدس رضوی به عنوان صادرکننده نمونه و برتر استان خراسان رضوی انتخاب شد , واحد تحقیق و توسعه نان قدس رضوی به عنوان مرکز برتر تحقیق و توسعه استان انتخاب شد. , لوح تقدیر از تلاش های شرکت نان رضوی در برگزاری شایسته برنامه های هفته بسیج , نان رضوی بعنوان یکی از پنج شرکت برتر وابسته به آستان قدس رضوی در زمینه ارتقاء شاخص های مالی انتخاب شد. , شرکت نان قدس رضوی به عنوان واحد نمونه صنعتی سال 1398 انتخاب شد , کسب بالاترین امتیاز جایزه ملی تعالی در بین شرکتهای هولدینگ کشاورزی، دامپروری و صنایع تبدیلی توسط نان رضوی . , شرکت نان رضوی به عنوان صادر کننده نمونه سال 97 در خراسان رضوی انتخاب شد.

تصاویر مرتبط