محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: کیک روغنی با مغزی فرآورده کاکائویی دو‌قلو یا همان کاپ کیک رضوی با بسته‌بندی جدید در فروشگاه‌های کشور به فروش می‌رسد.
وی ادامه داد: طراحی بست‌بندی این محصول از نظر رنگ و طرح‌های به کار رفته کاملا تغییر داده شده که همین موضوع افزایش بازارپسندی و فروش کاپ کیک رضوی را به دنبال داشته است.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی افزود: در واقع از تصویر هنری محصول به گونه‌ای استفاده شده که جذابیت طرح با رنگ به کار رفته، دو چندان شده‌ است.
وی با اشاره به استفاده از نشان آهو در بسته‌بندی جدید کیک روغنی با مغزی فرآورده کاکائویی دو‌قلو تصریح کرد: در این راستا به منظور یکپارچه‌سازی تمامی طرح‌های محصولات، از علامت جدید طراحی شده «‌آهو» استفاده شده است که در نگاه اول وابستگی این محصولات را به آستان قدس رضوی نشان می‌دهد.
مروارید درباره رویکرد شرگت نان قدس رضوی از تولید و عرضه محصولات نان رضوی با بسته‌بندی جدید خاطرنشان کرد: با توجه به چرخه عمر این محصولات و بررسی میزان فروش در مقاطع زمانی مختلف و همچنین انجام نظرسنجی از مشتریان مختلف در سطح کشور، مشخص شد که بسته‌بندی محصولات نان رضوی اثر‌بخشی و جذابیت لازم را برای متقاعد کردن مشتری در نگاه نخست جهت خرید ندارند.

وی ادامه داد: بر این اساس، با توجه به روان‌شناسی رنگ‌ها و طراحی اولیه صورت گرفته و همچنین پس از بررسی‌های کارشناسی، تصمیم بر تغییر در بسته‌بندی این محصول ضمن حفظ کیفیت محتوا گرفته شد که خوشبختانه شاهد افزایش میزان فروش بوده‌ایم.
مروارید درباره گستره فروش این محصول گفت: کیک روغنی با مغزی فرآورده کاکائویی دو‌قلو به سبب دارا بودن ماندگاری طولانی و مشتری‌پسندی بالا، علاوه بر فروش در بازارهای داخلی، در بازارهای صادراتی نیز عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط: تولید و عرضه ویفرهای پذیرایی رضوی با طرح و بسته‌بندی جدید , محصول جدید کروسان با مغزی مارمالاد شاتوت تولید انبوه می‌شود. , طراحی نماد آهو توسط شرکت نان قدس رضوی جایگاه برند را در ذهن مشتریان و مخاطبان بالا خواهد برد , نخستین جشنواره «هنر رضوان» در مشهد به کار خود پایان داد. , 390 میلیون عدد محصول توسط شرکت نان رضوی تولید شد

تصاویر مرتبط