مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی از توسعه بیش از پیش بازار فروش محصولات نان رضوی در کشور به عنوان یکی از برنامه‌های دستور کار این شرکت طی سال جاری خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز با اشاره به برنامه‌های سال 1398 این شرکت بیان کرد: در این راستا در صدد هستیم تا بازارهای فروش محصولات شرکت را به ویژه در استان تهران و استان‌هایی که از فعالیت کمتری برخوردار هستند، توسعه دهیم.
وی ادامه داد: تولید صنعتی و تجاری محصولات جدیدی همچون کیک اسفنجی شاه توت، کراواسان با مغزی شاه توت، کلوچه توت فرنگی و تولید دو محصول جدید در گروه کیک‌های روغنی، برنامه‌های دیگر شرکت در سال جاری به شمار می‌رود.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی با اشاره به بهسازی خطوط تولید گفت: علاوه بر این، برنامه‌ریزی شده تا دو خط از خطوط شرکت برای دستیابی به راندمان بهتر و بیشتر ادغام شوند.
مروارید ادامه داد: توسعه فروش محصول دونات در شهرهای تهران، کرج، قم، قزوین و رشت، بخشی دیگر از برنامه‌های این شرکت را به خود اختصاص داده است.
وی درباره پروژه‌های در دست اقدام شرکت نان قدس رضوی بیان کرد: الزامات فروش اشترودل غذايي، بهينه‌سازي خطوط توليد، تعميرات ساختماني، تجهيزات غير توليدي و ساير اقلام، استقرار سيستم نگهداري و تعمير و همچنین کنترل کيفي و بهره‌وري از جمله این پروژه‌ها به شمار می‌رود.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی یکی از مهمترین اصول این شرکت را اهمیت به کیفیت و مشتری‌مداری عنوان کرد و افزود: دریافت انواع گواهی‌نامه و جوایز مختلف در بخش‌هایی مانند تولید‌کننده برتر در زمینه استاندارد، حمایت از مصرف‌کننده، اداره غذا و دارو و... موید این موضوع است.
مروارید ادامه داد: شركت نان قدس رضوي به عنوان يكي از بزرگترين توليدكنندگان انواع فرآورده‌هاي آردي در كشور است که توانسته با بهره‌گیری از کارکنان مجرب و متعهد و حمايت مشتريان و مصرف‌کنندگان ارزشمند خود، سهم به سزایی از بازار مصرف را در سراسر كشور به خود اختصاص دهد.
وی با بیان این که مصرف‌کنندگان، در واقع همکاران برون‌سازمانی شرکت هستند، گفت: انجام و تأمین سریع و به موقع نیازهای آن‌ها وظیفه اصلی شرکت محسوب می‌شود.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: نان قدس رضوی به عنوان شرکتی یادگیرنده، تلاش کرده تا با بهره‌گیری از فناوری‌های روز، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی، بهره‌وری را افزایش دهد.

مطالب مرتبط: کسب بالاترین امتیاز جایزه ملی تعالی در بین شرکتهای هولدینگ کشاورزی، دامپروری و صنایع تبدیلی توسط نان رضوی . , محصول جدید کیک سیب دارچین تولیدی این شرکت، وارد بازار شد. , تولید آزمایشی محصول کیک کاکائویی اسفنجی با مغزی مارمالاد شاتوت . , همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر واحد شماره دو کارخانه نان رضوی در استان البرز افتتاح شد. , تکمیل سبد محصولات نان رضوی با عرضه تولیدات جدید , فروشگاه قنادی رضوی افتتاح شد , واحد شماره 2 شرکت نان قدس رضوی در استان البرز افتتاح می شود

تصاویر مرتبط