به گزارش روابط عمومی نان رضوی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، مراسم جشن روز کارگر توسط شرکت نان قدس رضوی برگزار شد.
محمد صادق مروارید؛ مدیر عامل نان رضوی بیان کرد: در این مراسم بیش از 150 نفر از کارگران این شرکت حضور داشتند.
وی ادامه داد: این شرکت هر ساله با فرا رسیدن روز کار و کارگر، به منظور قدردانی و تشکر از قشر زحمتکش کارگر نسبت به برگزاری مراسم و تقدیر از کارگران نمونه مجموعه اقدام می کند.
مدیر عامل نان رضوی افزود: با عنایت به انتساب مجموعه به بارگاه حضرت ثامن الحجج(ع) و اجر معنوی خدمت به زائران آن حضرت، تمامی کارگران در همه سطوح باید نسبت به انجام وظایف به نحو احسن و مطلوب، باید دقت و جدیت داشته و به منظور عملیاتی کردن اهداف ترسیمی مجموعه همسو و همگام باشند.
وی با اشاره به اشتغال 830 نفر در مجموعه نان قدس رضوی گفت: از این تعداد، 127 نفر در فروشگاه ها و 110 نفر در کیوسک های نان رضوی مشغول به کار هستند.
مروارید از انتخاب کارگران نمونه شرکت نان قدس رضوی در جشن روز کارگر خبر داد و افزود: از بین کارکنان شاغل در شرکت بر اساس انتخاب کمیته انتخاب کارگر نمونه، تعداد 5 نفر از کارگران در بخش های تولید و پشتیبانی به عنوان کارگر نمونه سال 1398، تعداد 6 نفر به عنوان کارگر ساعی سال 1398 و از هر بخش افرادی به عنوان کارگر منتخب همان بخش معرفی شده اند.
وی ادامه داد: انتخاب کارگر نمونه توسط کمیته انتخاب کارگر نمونه پس از بررسی و بر اساس شاخص هایی از قبیل پایبندی به شئونات اسلامی و ارزش های سازمانی، انضباط کاری و خلاقیت و نوآوری تعیین و معرفی شده است.
مروارید اضافه کرد: علاوه بر این، می توان از مشارکت در کارهای تیمی و رعایت مباحث بهداشتی و ایمنی به عنوان بخشی دیگر از پارامترهای مورد نظر این کمیته یاد کرد.
وی با اشاره به اقدامات این شرکت در راستای رفاه کارکنان بیان کرد: کمک های غیر نقدی به عنوان سبد کالای ماه مبارک رمضان و استفاده از مجموعه ورزشی و آبی آستان قدس رضوی از جمله این موارد به شمار می رود.
مدیر عامل نان رضوی ادامه داد: این شرکت همچنن با توجه به تجهیز سالن ورزشی داخل مجموعه، سعی کرده تا با برگزاری مسابقات ورزشی در بین کارکنان، روحیه و نشاط را در کارگران ارتقاء دهد، چرا که همین امر در نهایت به افزایش راندمان تولید منجر خواهد شد.

مطالب مرتبط: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر سالن چند منظوره ورزشی شرکت نان قدس رضوی افتتاح شد , شرکت نان رضوی به عنوان صادر کننده نمونه سال 97 در خراسان رضوی انتخاب شد. , همایش کوهپیمایی خادمین رضوی یادواره شهداء مدافع حرم , تجلیل از بازنشستگان شرکت نان قدس رضوی در روز میلاد امام رضا(ع) , تجلیل از 700 کارگر شرکت نان قدس رضوی

تصاویر مرتبط