با تجلیل از کارگران نمونه؛
مديرعامل شرکت نان قدس رضوی گفت: مراسم گرامیداشت روز کارگر با تجلیل از کارگران نمونه در این شرکت برگزار شد.
سید مهدی طالبیان ضمن تبریک اين روز خجسته به تمامی کارگران سخت کوشی که با همت و تلاش مضاعف در شکوفایی اقتصادی، صنعتی و سربلندی و اعتلای پرچم معنوی نظام جمهوری اسلامی ایران نقش آفرینی می کنند، بیان کرد: دستیابی به این اهداف در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان جهش تولید نامگذاری شده، از طریق همت و تلاش کارگران که بازوان حرکت هر جامعه ای برای رشد، تعالی و شکوفایی است، میسر خواهد شد.
وی ادامه داد:: مجاهد فی سبیل الله، صفت قرآنی قشر کارگر است و همگی افتخار می کنیم خداوند بدون تعارف ما را کارگر آفرید.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی افزود: کارگری به این شکل که شما دارید انجام می دهید،طیب و طاهر در شغلی قرار گرفته اید که نه تنها ضرری ندارد، بلکه تولید سلامتی می کنید،
وی با تاکید بر این که کارگران شرکت های رضوی دو درجه مقامشان بالاتر است، گفت: در واقع این افراد شغلشان کارگری امام مهربانی را انجام می دهند و قطعاً کارگرانی که در این دستگاه مشغول به کار هستند، انتخاب شده اند.
طالبیان افزود: تقارن هفته کار و کارگر با ماه پرخیر و برکت رمضان و میهمانی خدا، بهانه‌ای برای پاسداشت تلاش‌ها و زحمات شما عزیزان است و خدا را شاکریم که در نقطه ای ما را مشغول به فعالیت کرد که اساس آن بر پایه نیت های خیر شکل گرفته است.
لازم به ذکر است، در پایان از کارگران نمونه شرکت های نان قدس، آرد و لبنی رضوی، توسط مدیر عامل و دیگر مدیران شرکت تجلیل به عمل آمد.

مطالب مرتبط: جشن میلاد حضرت معصومه (س) همزمان با دهه کرامت در شرکت نان رضوی برگزار گردید , مراسم جشن روز کارگر توسط شرکت نان رضوی برگزار شد

تصاویر مرتبط