این شرکت با هدف ارج نهادن به ارزش های سازمانی و شعار "ورزش کنید و سالم باشید چون می خواهیم سال های زیادی در کنار هم باشیم" اقدام به برگزاری کوه‌پیمایی خانوادگی در روز هوای پاک کرد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، در این برنامه سه ساعته جمعی از کارکنان نان قدس رضوی به همراه خانواده خود با صعود به ارتفاعات مشهد ضمن ورزش و احترام به محیط‌زیست با حضور در مزار شهدای مدافع حرم شهیدان جهانی و اسدی از مقام شامخ شهدا تجلیل کردند. همچنین در پایان مراسم، قرعه کشی بین شرکت کنندگان انجام و جوایزی توسط مدیرعامل شرکت نان رضوی به ایشان اهداء گردید.

مطالب مرتبط: دیدار با خانواده محترم شهدا با حضور مدیر عامل شرکت نان رضوی , مراسم تجلیل از عضو محترم سابق هیئت مدیره شرکت نان قدس رضوی , مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از برپایی ایستگاه استقبال از زائران رضوی توسط این شرکت در دهه پایانی ماه صفر خبر داد , جشن بزرگ ولایت همزمان با آئین تجلیل از بازنشستگان شرکت نان رضوی , تجلیل از بازنشستگان شرکت نان قدس رضوی در روز میلاد امام رضا(ع) , تجلیل از 700 کارگر شرکت نان قدس رضوی , برندگان جوايز قرعه كشي باشگاه مشتريان به مناسبت مبعث حضرت رسول اكرم (ص)

تصاویر مرتبط