به گزارش خبرنگار آستان نیوز، محمد صادق مروارید مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی در مراسم افتتاح سالن چندمنظوره ورزشی و نمازخانه این شرکت که با حضور محمد سنجری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، مجید نامجو جانشین مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی، مدیران شرکت های تابعه سازمان اقتصادی و... برگزار شد، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت ایام فاطمیه بیان کرد: این شرکت با در دستور کار قرار دادن رفاه کارکنان و همکاران و همزمان با آغاز پروژه نظام آراستگی، سالن ورزشی را که در سال های دور در شرکت احداث شده و تغییر کاربری داده شده بود، بر اساس استانداردهای ارایه شده توسط موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، بهسازی و اکنون سالنی جدید و چند منظوره احداث کرده است.

وی ادامه داد: این سالن چند منظوره با عنوان سالن شهید ربانی، ویژه ورزش هایی همچون والیبال، بسکتبال، فوتسال، پینگ پنگ و فوتبال دستی است.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی افزایش رفاه و ایجاد نشاط و شادی در میان کارکنان را بخشی دیگر از اهداف شرکت نان رضوی از احداث سالن مذکور عنوان کرد و افزود: خانواده های کارکنان نیز می توانند از خدمات این سالن ورزشی استفاده کنند.
وی ادامه داد: علاوه بر این، با برنامه ریزی ها و تمهیدات صورت گرفته، کارکنان سایر شرکت های تابعه سازمان اقتصادی رضوی نیز می توانند از خدمات سالن چند منظور ورزشی شرکت بهره بگیرند.
مروارید گفت: چگونگی و زمان بندی استفاده از سالن چند منظوره ورزشی شرکت نان قدس رضوی برای کارکنان شرکت های تابعه سازمان اقتصادی رضوی و خانواده های شرکت نان رضوی از هفته آینده اطلاع رسانی خواهد شد.
وی با اشاره به افتتاح نمازخانه جدید این شرکت همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بیان کرد: با توجه به اشتغال حدود 800 نفر در شرکت نان قدس رضوی، نمازخانه شرکت در گذشته بسیار کوچک بوده است، لذا این نیاز وجود داشته تا نمازخانه ای بزرگ تر و در شان آن احداث شود. مروارید درباره برنامه های در دستور کار شرکت نان قدس رضوی پیرامون مسائل رفاهی کارکنان گفت: در این راستا درصدد هستیم تا در انتهای کارخانه، آلاچیق هایی برای استفاده کارکنان و خانواده هایشان در ایام تعطیل احداث شود.
وی ادامه داد: راه‌اندازی اردوهای خانوادگی ویژه کارکنان و خانواده هایشان و همچنین گل کاری 3 هکتار از فضای سبز و محوطه شرکت با گل محمدی، بخشی دیگر از این برنامه های شرکت به منظور ایجاد شادی، نشاط و تقویت روحیه کارکنان به شمار می رود.

مطالب مرتبط: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر واحد شماره دو کارخانه نان رضوی در استان البرز افتتاح شد. , تخفیف ویژه نان رضوی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر , فروشگاه قنادی رضوی افتتاح شد

تصاویر مرتبط