مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی گفت: تا پایان سال جاری، 12 محصول جدید نان قدس رضوی وارد بازار می‌شود. 
محمدصادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: محصولات جدیدی که طی سال جاری تایید شده است در 4 گروه کیک اسفنجی، کیک روغنی، بیسکویت و اشترودل غذایی می‌باشد.
وی ادامه داد: این محصولات شامل براونی اسفنجی و کیک اسفنجی با قطعات میوه در گروه کیک‌های اسفنجی؛ کیک عصرانه سیب دارچین، براونی غنی شده با ویتامین، کیک صبحانه پروبیوتیک، کیک هویج، کیک تمشک با قطعات میوه و کیک عصرانه بدون شکر در گروه کیک‌های روغنی؛ رست بیف در گروه اشترودل غذایی و همچنین بیسکویت جو، بیسکویت باتر کوکی و بیسکویت بدون شکر در گروه بیسکویت است.
مروارید ادامه داد: این شرکت هم‌اکنون 130 نوع محصول را در 10 گروه تولید می‌کند.
وی رویکرد این شرکت از تولید محصولات جدید را سلامت مصرف‌کننده به همراه ارایه محصولات با قیمت مناسب برای مشتریان عنوان کرد.
مروارید ادامه داد: شرکت نان قدس رضوی برای تولید محصولات جدید، پارامترهایی همچون سلامت محور بودن، کیفیت بالا، ماندگاری بالا، قیمت تمام شده مناسب و... را در نظر می‌گیرد.
وی با اشاره به مراحل تولید محصول جدید در شرکت نان رضوی گفت: ابتدا پیشنهاد ارائه شده از طریق تحقیقات بازار بررسی شده و در صورت تایید طرح، تست پایلوتی محصول انجام و طعم، بافت و ظاهر محصول توسط پنلیست‌ها تست می‌شود.
مروارید ادامه داد: در صورت تایید اولیه فرمولاسیون تست صنعتی انجام، ماندگاری محصول بررسی و فرمولاسیون برای تعیین قیمت ارسال می‌شود که در صورت اتخاذ بهای تمام شده مناسب نسبت به دریافت مجوزهای قانونی اقدام شده، طراحی بسته‌بندی آن صورت می‌گیرد و محصول برای تولید وارد خط تولید می‌شود.
وی اضافه کرد: این 12 محصول جدید در صورتی که مجوز آن توسط سازمان‌های ذی‌ربط صادر شود به تولید خواهند رسید.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی درباره مهم‌ترین شاخصه‌های محصولات این شرکت در مقایسه با سایر رقبا گفت: تنوع محصولات، کیفیت بالا، زمان ماندگاری مناسب، قابلیت انعطاف در برابر انتظارات بازار، قیمت مناسب و... از جمله این شاخصه‌ها به شمار می‌رود.

مطالب مرتبط: تکمیل سبد محصولات نان رضوی با عرضه تولیدات جدید , رشد 6/7 درصدی تولیدات محصولات نان قدس رضوی , 6 محصول جدید توسط شرکت نان رضوی تولید و به بازار عرضه شد , بازدید آقای مهندس مروارید مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی از مجموعه پخش فارس , کیک کارن محصول جدید از شرکت نان رضوی

تصاویر مرتبط