مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از تولید و عرضه 6 محصول جدید توسط این شرکت طی 11 ماه نخست سال 1396 خبر داد.

محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این محصولات شامل صبحانه ویژه، اشترودل سبزیجات، بولکی، شکلات تزریقی، کلوچه قند عسل و کراواسان با ماندگاری بالا است.
وی ادامه داد: همچنین قرار است محصولات جدید دیگر با عناوین اشترودل پنیر گردو، اشترودل کوکو سبزی، اشترودل الویه، بیسکوییت جودوسر، بیسکوییت باترکوکی، کیک قهوه اسپرسو، کیک پروبیوتیک، نان جو و سبوس پروبیوتیک و کیک و بیسکوییت رژیمی از ابتدای سال آینده به سبد محصولات شرکت اضافه شود.
مروارید با اشاره به اهداف این شرکت از تولید محصولات جدید گفت: تولید محصولات جدید با هدف افزایش بهره‌وری، درآمد و توان رقابت شرکت در بازارهای داخلی و خارجی و متناسب با نیازهای شرکت و بر پایه گزارش نتایج تحقیقات بازار انجام شده است.
وی ادامه داد: بهبود کیفیت، افزایش ماندگاری، کاهش قیمت تمام شده و افزایش سودآوری، از جمله پارامترهایی به شمار می‌رود که برای تولید محصولات جدید در نظر گرفته می‌شود.
مروارید تنوع محصولات، قابلیت انعطاف در مقابل انتظارات بازار، خدمات بهتر برای برآورده کردن سلیقه‌های مشتریان را بخشی از مهم‌ترین شاخصه‌های محصولات این شرکت در مقایسه با سایر رقبا عنوان کرد.
وی درباره مراحل تولید محصولات جدید در شرکت نان قدس رضوی گفت: ابتدا پیشنهاد ارایه شده از سازمان اقتصادی رضوی یا نتیجه تحقیقات بازار بررسی و در صورت تایید، تست پایلوت انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: در ادامه تست صنعتی انجام شده و پس از آن توسط واحدهای تحقیق و توسعه، فروش و کنترل کیفیت برای تعیین قیمت به واحد مالی ارایه شده تا پس از اخذ تایید، تولید انبوه آغاز شود.

مطالب مرتبط: رشد 6/7 درصدی تولیدات محصولات نان قدس رضوی , تکمیل سبد محصولات نان رضوی با عرضه تولیدات جدید , برای نخستین بار، اشترودل رضوی به ‌صورت انبوه به کشور عراق صادر شد , 12 محصول جدید نان رضوی وارد بازار می‌شود

تصاویر مرتبط