محمدصادق مروارید مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این شرکت در همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان خراسان رضوی سال 1397 که توسط اتاق بازرگانی، اتحادیه صادرکنندگان و استانداری استان و نیز سازمان توسعه تجارت ایران در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی و صنایع و معادن برگزار شده بود، به این موفقیت نائل آمد.
وی ادامه داد: این موفقیت در بین حدود 120 واحد حاصل شده است و نان قدس رضوی تنها شرکت از بین شرکت‌های آستان قدس رضوی است که توانسته عنوان صادرکننده نمونه استان را در سال جاری کسب کند.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی با اشاره به دلایل کسب این موفقیت گفت: افزایش صادرات به کشورهای هدف و نیز افزایش کیفیت محصولات تولیدی و متناسب با درخواست و ذائقه مشتریان بازارهای مذکور، از جمله این موارد به شمار می‌رود.
مروارید ادامه داد: این برای پنجمین بار است که شرکت نان رضوی عنوان صادرکننده نمونه استان خراسان رضوی را به دست می‌آورد.
وی درباره اقدامات شرکت نان قدس رضوی برای گسترش بازارهای صادراتی در سال جاری گفت: در این راستا تلاش شده تا ضمن ارتقای بیش از پیش کیفیت، محصولات به صورت مناسب و متناسب با بازارهای صادراتی، طراحی و تولید شود. 
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: از ابتدای سال جاری محصولات این شرکت به کشورهای افغانستان، ترکمنستان، پاکستان، عراق، لبنان، آمریکا و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شده است.
مروارید با اشاره به موفقیت‌های کسب شده توسط این شرکت در سال 1397 بیان کرد: کسب برند برتر در همایش برندینگ استان خراسان رضوی و واحد نمونه و برتر دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بخشی از این موفقیت‌ها را به خود اختصاص داده است.

مطالب مرتبط: شرکت نان رضوی واحد تولیدی نمونه و برتر خراسان رضوی در سال 1397 شد , مراسم تجلیل از عضو محترم سابق هیئت مدیره شرکت نان قدس رضوی , دریافت گواهی تعهد به تعالی و پیشرفت توسط شرکت نان رضوی , انتخاب شركت نان قدس رضوی به عنوان برند برتر سال1397 , شرکت نان قدس رضوی به عنوان واحد تولیدی برتر استان انتخاب شد

تصاویر مرتبط