مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از انجام پروژه‌های مختلف تحقیقاتی برای تولید محصولات جدید در واحد تحقیق و توسعه این شرکت طی سال جاری خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: واحد تحقيق و توسعه شركت نان رضوی از ابتدای سال جاری اقدامات گسترده ای را انجام داده است که از آن جمله می‌توان كاهش قيمت تمام شده، بهبود كيفيت و افزايش ماندگاری محصولات را نام برد.
وی با اشاره به رویکرد این شرکت از تولید محصولات جدید گفت: محصولات جديد شركت نان قدس رضوی با در نظر گرفتن اصل سلامت‌محوری و ارایه محصول برای افراد مبتلا به بيماری‌های خاص مثل سلياك و ديابت، طراحی و تولید شده است.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: ايجاد تنوع و گسترش سبد محصولات با توجه به چشم‌انداز آينده و اهداف استراتژيك شركت مبنی بر تبديل شركت نان قدس رضوی به يكی از سه توليدكننده برتر كيك و كلوچه كشور، از ديگر اهداف توليد محصولات جديد و نیز واحد تحقیق و توسعه به شمار می‌رود.
مروارید درباره محصولات سلامت‌محور شرکت نان قدس رضوی بیان کرد: دسته نخست، محصولات فراسودمند است که كيك صبحانه پروبيوتيك و دونات غنی شده با ويتامين D از جمله این موارد به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: توليد نهايی این محصولات انجام شده و در مرحله اخذ مجوزهای قانونی است.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی بيسكوييت غنی شده با آرد كينوا را یکی دیگر از محصولات فراسودمند عنوان کرد و افزود: مراحل اوليه توليد آن نیز طی شده است.
مروارید با اشاره به محصولات كم كالری این شرکت گفت: این تولیدات شامل كيك روغنی و بيسكوييت بدون شكر است که در اين محصولات شكر به طور كامل حذف و شيرين‌كننده‌های غير قندی جايگزين آن شده است.
وی ادامه داد: توليد نهايی اين محصولات نیز انجام شده و در مرحله اخذ مجوزهای قانوني است.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی اضافه کرد: تولیدات بدون گلوتن، دسته سوم محصولات سلامت‌محور و در دستور کار این شرکت است که برنامه‌ريزی برای توليد آن که مناسب مصرف افراد مبتلا به سلياك میباشد، در حال انجام است. 
مروارید با اشاره به سایر برنامه‌های واحد تحقیق و توسعه شرکت نان قدس رضوی بیان کرد: توليد محصولاتی همچون بيسكوييت بدون شكر، محصول جديد كوكی غنی شده با شيره انگور، پودر كيك ويژه، كيك اسفنجی با تزيين چيپس ميوه و كيك هويج گردو، از جمله مواردی به شمار می‌رود که در مرحله پايلوت بوده و توليد انبوه آن به سال آينده موكول خواهد شد.

مطالب مرتبط: محصول جدید کیک سیب دارچین تولیدی این شرکت، وارد بازار شد. , تولید آزمایشی محصول کیک کاکائویی اسفنجی با مغزی مارمالاد شاتوت . , تکمیل سبد محصولات نان رضوی با عرضه تولیدات جدید , نان کاک رضوی جدید ترین محصول نان رضوی وارد بازار شد , بیسکویت پاکتی رضوی جدید ترین محصول نان رضوی وارد بازار شد , 12 محصول جدید نان رضوی وارد بازار می‌شود

تصاویر مرتبط