مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از تولید انبوه محصول جدید کروسان با مغزی مارمالاد شاتوت توسط این شرکت خبر داد.

محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: شیرینی لایه‌ای تخمیری کروسان با مغزی مارمالاد شاتوت، محصول جدیدی است که جزء شیرینی‌های لایه‌ای تخمیری یا اشترودل شیرین بوده و با دستگاه‌های تمام اتوماتیک و با فناوری روز و بدون دخالت دست تولید می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به بازارپسندی محصول کروسان با مغزی فرآورده کاکائویی و تولید آن توسط شرکت‌های دیگر، تصمیم بر آن شد که تولید این محصول با مغزی جدید صورت گیرد تا علاوه بر تکمیل سبد محصولات شرکت نان قدس رضوی و پر کردن ظرفیت خالی خطوط تولید، ذائقه مشتریان مختلف نیز در نظر گرفته شده و از خواص درمانی میوه شاتوت بهره‌مند شوند.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته و تولید محصول با مغزی‌های مختلف توسط واحد تحقیق و توسعه، در نهایت مغزی مارمالاد شاتوت مورد تأیید قرار گرفت و بعد از تولید آزمایشی و طراحی بسته‌بندی در برنامه تولید انبوه قرار گرفت.
وی کیفیت و کالری بالا را یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های این محصول دانست و گفت: فرمولاسیون قوی، طعم جدید و همچنین بسته‌بندی شکیل و جذاب، جزء مهم ترین شاخصه‌های این محصول به شمار می‌رود.
مروارید ادامه داد: در تولید محصول کروسان شاتوت از خمیرمایه استفاده می‌شود که موجب سازگاری آن با دستگاه گوارش مصرف‌کننده می‌شود.
وی افزود: این محصول به دلیل شرایط تولید کاملا بهداشتی و داشتن کالری بالا می‌تواند به عنوان یک میان وعده سالم و مقوی در برنامه غذایی گروه‌های سنی قرار گیرد.
مروارید با اشاره به بررسی صورت گرفته در خصوص بازار فروش این محصول خاطرنشان کرد: به دلیل این که کروسان با مغزی مارمالاد شاتوت برای تمامی گروه‌های سنی تولید شده است، بازار گسترده‌ای را شامل می‌شود لذا با توجه به شبکه توزیع شرکت نان قدس رضوی در کشور به ویژه استان خراسان رضوی و پتانسیل بالای این محصول، همه استان‌های کشور به عنوان بازار هدف مورد توجه و بازاریابی قرار گرفته‌اند.
وی درباره نوع بسته‌بندی این محصول تصریح کرد: کروسان شاتوت رضوی با وزن 60 گرم در حال تولید است و جنس بسته‌بندی آن‌ از نوع متالایز و کاملا بهداشتی می‌باشد.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: این بسته‌بندی در مقابل عبور نور مقاوم است و باعث حفظ کیفیت محصول در طول مدت ماندگاری آن می‌شود.

مطالب مرتبط: 390 میلیون عدد محصول توسط شرکت نان رضوی تولید شد , مدیر عامل نان رضوی : توسعه بیش از پیش بازار فروش محصولات نان رضوی در کشور , مدیر عامل نان رضوی : صادرات به 6 کشور طی هفت ماهه نخست سال ۹۷ , محصول جدید کیک سیب دارچین تولیدی این شرکت، وارد بازار شد. , مدیرعامل شرکت نان رضوی از انجام پروژه‌های مختلف تحقیقاتی در واحد تحقیق و توسعه این شرکت خبر داد. , تکمیل سبد محصولات نان رضوی با عرضه تولیدات جدید , رشد 6/7 درصدی تولیدات محصولات نان قدس رضوی

تصاویر مرتبط