مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی گفت: طی سال گذشته در مجموع 390 میلیون عدد انواع محصول توسط این شرکت تولید شده است.

محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این رقم در مقایسه با سال 1396 از رشد فروش 36 درصدی برخوردار بوده است.
وی ادامه داد: بیشترین میزان تولید مربوط به محصول دونات و بیشترین میزان فروش نیز مربوط به گروه محصولات کیک‌های روغنی بوده است.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی همچنین از تحقق 111 درصدی بودجه در حوزه فروش محصولات این شرکت در سال 1397 خبر داد.
مروارید درباره مهمترین اقدامات شرکت نان قدس رضوی در سال گذشته بیان کرد: ساخت و راه‌اندازی کارخانه شماره 2 نان رضوی در استان البرز برای نخستین بار طی 15 سال اخیر در خارج از استان با رویکرد توسعه اشتغال‌آفرینی و افزایش تولید، از جمله این اقدامات به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: با راه‌اندازی این واحد، برای حدود 100 نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شده است که این امر در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توجه به اهمیت اشتغال‌زایی در کشور می‌باشد.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه فنی و برنامه‌ریزی تولید خاطرنشان کرد: بهینه‌سازی خطوط فرسوده، افزایش راندمان خطوط تولیدی و برنامه‌ریزی و اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از ضایعات و توقفات تولید، منجر به کاهش هزینه‌ها شده است.
مروارید ادامه داد: توانمند‌سازی واحد تحقیقات و توسعه و برنامه‌ریزی برای تولید محصولات سلامت‌محور مانند محصولات رژیمی و سالم برای بیماران دیابتی، مبتلایان به فشار و چربی خون و بیماران خاص، بخشی دیگر از فعالیت‌های شرکت نان قدس رضوی را طی سال گذشته به خود اختصاص داده است.
وی افزود: همچنین برنامه‌ریزی‌هایی برای قطع وابستگی به شرکت‌های خارجی در تهیه مواد اولیه و ایجاد واحد دانش بنیان به منظور تولید و تأمین مواد اولیه محصولات تولیدی و مواد اولیه بیماران سیلیاکی که قادر به استفاده از آرد گندم معمولی که حاوی گلوتن است نمی‌باشند، انجام شده است.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی درباره اقدامات صورت گرفته در حوزه منابع انسانی تصریح کرد: در این راستا می‌‌توان اجرای پروژه نظام آراستگی در تمامی بخش‌های شرکت، بهینه‌سازی سالن‌های تولید و آموزش نظام آراستگی به تمامی کارگران را برای نخستین بار در سال 1397 نام برد.

مطالب مرتبط: مدیر عامل نان رضوی : توسعه بیش از پیش بازار فروش محصولات نان رضوی در کشور , محصول جدید کیک سیب دارچین تولیدی این شرکت، وارد بازار شد. , مدیرعامل شرکت نان رضوی از انجام پروژه‌های مختلف تحقیقاتی در واحد تحقیق و توسعه این شرکت خبر داد. , تولید آزمایشی محصول کیک کاکائویی اسفنجی با مغزی مارمالاد شاتوت . , همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر واحد شماره دو کارخانه نان رضوی در استان البرز افتتاح شد. , 12 محصول جدید نان رضوی وارد بازار می‌شود , کیک کارن محصول جدید از شرکت نان رضوی , دومین محموله شرکت نان قدس رضوی به کالیفرنیای آمریکا صادر شد , 6 محصول جدید توسط شرکت نان رضوی تولید و به بازار عرضه شد

تصاویر مرتبط