به گزارش روابط عمومی شرکت نان رضوی آیین افتتاحیه یادمان شهدا شرکت نان قدس رضوی با حضور خانواده محترم شهدا، مشاور قائم مقام آستان قدس رضوی در امور ایثارگران و مدیرعامل و جمعی از پرسنل نان رضوی برگزار گردید.

در این مراسم ضمن تکریم از مقام شامخ شهدا و ایثارگران، مشاور قائم مقام آستان قدس رضوی در امور ایثارگران  ضمن تقدیر از این مراسم و حفظ یاد و مقام شهدا در شرکت نان رضوی بیان داشتند هر کاری که ما برای شهدا و خانواده آنها می کنیم کمک می کنیم به وحدت ملی کمک می کنیم به ارتقاء ارزش در جامعه اسلامی و در یک کلمه کمک می کنیم به امنیت ملی خودمان، همپنین در این مراسم حاضران با اهدای گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهیدان این شرکت را گرامی داشتند.
مدیر عامل نان رضوی نیز با تاکید بر تجدید میثاق با آرمانهای والای شهیدان دوران دفاع مقدس، گفت: تمامی تلاش خود را در راستای تحقق کامل اهداف امام و رهبری و شهیدان به کار خواهیم گرفت، چرا که آرامش و آسایش امروز حاکم بر کشور را مدیون ایثارگری شهدا هستیم.
لازم به یادآوری است؛ شرکت نان قدس رضوی در دوران دفاع مقدس، پنج شهید به نام های محمود صابری، محمد عبدی، حسن رضا ربانی، حسین عبدی سرآسیاب و عبدالصمد بهلول و یک جانباز به نام محمد مختاری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

مطالب مرتبط: مراسم جشن روز کارگر توسط شرکت نان رضوی برگزار شد , دیدار با خانواده محترم شهدا با حضور مدیر عامل شرکت نان رضوی , مراسم تجلیل از عضو محترم سابق هیئت مدیره شرکت نان قدس رضوی , تجلیل از بازنشستگان شرکت نان قدس رضوی در روز میلاد امام رضا(ع)

تصاویر مرتبط