مجموعه رقابت‌های ورزشی کارکنان فعال در بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی در مجموعه تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شد.
به گزارش آستان‌نیوز، به همت مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، مجموعه مسابقاتی تحت عنوان جام «شهدای مدافع حرم» با شرکت کارکنان آستان قدس رضوی از خردادماه آغاز شد و تا تیرماه همزمان با دهه کرامت به طول خواهد انجامید.
این مسابقات در رشته‌های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، تیراندازی و آمادگی جسمانی برای آقایان و در سه رشته بسکتبال، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی برای بانوان برنامه‌ریزی شده و در حال برگزاری است.
جام «شهدای مدافع حرم» با رقابت‌های والیبال در دو دسته یک با 10 تیم و دسته دو با 34 تیم، مجموعا با 440 نفر شرکت‌کننده شروع به کار کرده است و در ادامه مسابقات دیگر رشته‌های ورزشی شامل فوتسال، بسکتبال، تنیس، تیراندازی و آمادگی جسمانی برگزار خواهد شد.یادآور می شود شرکت نان قدس رضوی با نام تیم والیبال شهدای نان قدس رضوی در این مسابقات حضور دارد که تا این لحظه صدر نشین گروه خود می باشد همچنین در روز دوشنبه مورخ 98/03/27 در ساعت21:30 بازی سوم شرکت نان قدس رضوی برگزار می گردد.

مطالب مرتبط: آیین افتتاحییه یادمان شهداء شرکت نان قدس رضوی , مراسم جشن روز کارگر توسط شرکت نان رضوی برگزار شد , همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر سالن چند منظوره ورزشی شرکت نان قدس رضوی افتتاح شد , همایش کوهپیمایی خادمین رضوی یادواره شهداء مدافع حرم

تصاویر مرتبط