به گزارش آستان نیوز، مصطفی خاکسار قهرودی در نشست فصلی مدیران عامل موسسات و شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی رضوی با بیان اینکه در سالهای اخیر رشد و حرکت مثبت و سازنده ای در مجموعه های صنعتی، کشاورزی و تولیدی آستان قدس رضوی آغاز شده است، اظهار کرد: نتایج حسابرسی شرکت ها و جداول و اعداد و ارقام ثابت می کند که علیرغم فشارهای اقتصادی و تحریم ها، مجموعه های اقتصادی وابسته به آستان قدس رضوی توانسته اند عملکرد قابل دفاعی داشته باشند.
وی با اشاره به تاکیدات تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر لزوم شفافیت و پاسخگویی موسسات و شرکت های آستان قدس، تصریح کرد: حرکت اقتصادی این مجموعه معنوی بایستی با رعایت تمام موازین قانونی و جنبه های شرعی باشد زیرا انتظار و توقعی که از دستگاه منتسب به امامت وجود دارد، بسیار بالاست.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: از تلاش های مجاهدانه همه مدیران، کارکنان و کارگران شرکت های اقتصادی آستان قدس رضوی که به واقع سربازان جنگ اقتصادی هستند تشکر می کنم و امیدوارم در این نبرد نیز با کار جهادی، همت مضاعف و درایت و هوشمندی بتوانیم بر مشکلات فائق بیائیم و اقتصاد مقاومتی را به منصه ظهور و بروز برسانیم.
وی تاکید کرد: بایستی با بسترسازی مناسب به سرعت و کیفیت اقدامات توجه بیشتری شود تا زمینه تحقق اهداف مدنظر مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی را بیش از گذشته فراهم کنیم.
در این همایش قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی و مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی از مدیران عامل شرکت های کشاورزی رضوی، نان قدس رضوی، دامپروری صنعتی قدس رضوی، خمیرمایه رضوی، نخریسی و نساجی خسروی خراسان، و داروسازی ثامن که به عنوان شرکتهای برتر و موفق از میان 48 شرکت وابسته به آستان قدس رضوی در سال گذشته انتخاب شده اند تقدیر کردند.

مطالب مرتبط: شرکت نان قدس رضوی به عنوان واحد نمونه صنعتی سال 1398 انتخاب شد , کسب بالاترین امتیاز جایزه ملی تعالی در بین شرکتهای هولدینگ کشاورزی، دامپروری و صنایع تبدیلی توسط نان رضوی . , شرکت نان رضوی به عنوان صادر کننده نمونه سال 97 در خراسان رضوی انتخاب شد. , شرکت نان رضوی واحد تولیدی نمونه و برتر خراسان رضوی در سال 1397 شد , شرکت نان قدس رضوی به عنوان واحد تولیدی برتر استان انتخاب شد

تصاویر مرتبط