مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی از عرضه مستقیم محصولات نان رضوی با تخفیف ویژه در نمایشگاه بسیج آستان قدس خبر داد.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: شرکت نان قدس رضوی در نمایشگاه هفته بسیج آستان قدس رضوی که از سی‌ام آبان ماه در محل اداره مرکزی آستان قدس رضوی در حال برگزاری می‌باشد، محصولات خود را عرضه کرده است.
وی ادامه داد: محصولات نان قدس رضوی در این نمایشگاه با تخفیف 20 تا 57 درصد به فروش می‌رسد.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با اشاره به رویکرد این شرکت در نمایشگاه مذکور تصریح کرد: هم‌زمان با هفته بسیج و با هدف نصب‌العین قرار دادن فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تولیت آستان قدس رضوی در خصوص عدم تاثیر گرانی بنزین بر قیمت محصولات تولیدی، محصولات قدس رضوی علاوه بر عدم افزایش قیمت، با تخفیف ویژه در اختیار زائران و مجاوران قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: حمایت از حقوق مصرف‌کننده با توجه به گرانی اخیر سوخت، یکی دیگر از اهداف شرکت برای حضور در این نمایشگاه به شمار می‌رود.
مروارید با اشاره به تولید بیش از 130 نوع محصول توسط شرکت نان قدس رضوی خاطرنشان کرد: این محصولات در 10 گروه تولید و به بازار سراسر کشور ارسال می‌شود.
وی اضافه کرد: گروه‌های محصولات تولیدی این شرکت شامل اشترودل غذایی، اشترودل شیرین، کیک‌های روغنی، دونات، کیک‌های اسفنجی، کلوچه، ویفر، بیسکویت، شیرینی و همچنین انواع نان سنتی و صنعتی است.

مروارید با اشاره به اهداف تأسیس این شرکت بیان کرد: شرکت نان قدس رضوی با رویکرد ایجاد اشتغال و تولید محصولات سالم و با کیفیت در سال 1351 تأسیس شد و در زمینه تولید انواع محصولات غذایی فعالیت می‌کند.
لازم به یادآوری است، نمایشگاه هفته بسیج آستان قدس رضوی از سی‌ام آبان ماه تا ششم آذر ماه جاری در محل اداره مرکزی آستان قدس رضوی در حال برگزاری است.

مطالب مرتبط: استقرار موکب شرکت نان قدس رضوی ویژه زائرین پیاده امام رضا(ع) , هفتمین کیک بزرگ امام رضا(ع) در میان زائران و مجاوران امام مهربانی‌ها توزیع شد , بازدید سرزده حجت الاسلام والمسلمین مروی از فروشگاه نان قدس رضوی , 390 میلیون عدد محصول توسط شرکت نان رضوی تولید شد

تصاویر مرتبط