محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز درباره کیفیت محصولات تولیدی این شرکت بیان کرد: نظارت مستقیم واحد كنترل كيفيت شركت نان قدس رضوي با همكاري آزمايشگاه‌هاي شيمي و ميكروبي بر روي مواد اوليه ورودي موجب شده است تا مواد اوليه با بالاترين كيفيت و از تأمين‌كنندگان معتبر دريافت شود.
وی ادامه داد: به همین منظور تأمين‌كنندگان مواد اولیه مورد نیاز شرکت، موظف به ارائه مجوزهاي بهداشتي ماده اوليه خود هستند.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی اضافه کرد: واحد كنترل كيفيت شركت نان با اعتقاد و التزام به توليد محصولات متنوع با كيفيت و با در اختيار داشتن خطوط توليد مجهز و نیز کارکنان مجرب و كارآزموده، وظيفه نظارت بر كيفيت در مقاطع مختلف شامل مواد اوليه ورودي، حين فرآيند توليد، محصولات، بسته‌بندي، انبار محصول و بارگيري را دارد.
وی تأکید کرد: هر يك از کارکنان این شرکت با توجه به شرح وظايف خود، عملیات كنترل را به بهترين نحو ممكن انجام مي‌دهند تا محصولي با كيفيت به دست مصرف‌كننده برسد.
مروارید با اشاره به استفاده از فرمولاسيون‌هاي قوي در تهيه محصولات مختلف نان رضوی خاطرنشان کرد: این مهم در كنار تجربه و دانش فني کارکنان توليد و همچنین به كارگيري تجهيزات و سيستم‌هاي اتوماسيون پيشرفته، موجب توليد محصولاتي با كيفيت مي‌شود كه نظارت واحد كنترل كيفيت بر تك‌تك مراحل توليد، اين مهم را محقق مي‌سازد.
وی با بیان اینکه بسته‌بندي هر محصول محافظي مهم در طول مدت زمان ماندگاري محسوب می‌شود، افزود: در واقع بسته‌بندی علاوه بر حفظ تازگي محصول و جلوگيري از ورود آلودگي به آن، حاوي اطلاعات مهم در رابطه با نوع، تركيبات، تاريخ توليد، انقضاء، جدول ارزش غذايي و چراغ راهنما، پروانه ساخت، پروانه استاندارد و... است كه رديابي محصول را در سطح عرضه امکان‌پذیر می‌کند.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: واحد كنترل كيفيت بر مراحل طراحي و بسته‌بندي سلوفان نظارت داشته و سالم بودن آن به صورت مكرر توسط کارکنان مجرب كنترل كيفيت بررسي می‌کند.

مطالب مرتبط: طراحی نماد آهو توسط شرکت نان قدس رضوی جایگاه برند را در ذهن مشتریان و مخاطبان بالا خواهد برد , 390 میلیون عدد محصول توسط شرکت نان رضوی تولید شد , مدیر عامل نان رضوی : توسعه بیش از پیش بازار فروش محصولات نان رضوی در کشور , رونمایی از آرد بدون گلوتن توسط شرکت نان قدس رضوی , مدیرعامل شرکت نان رضوی از انجام پروژه‌های مختلف تحقیقاتی در واحد تحقیق و توسعه این شرکت خبر داد. , تکمیل سبد محصولات نان رضوی با عرضه تولیدات جدید

تصاویر مرتبط