مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی از تولید و عرضه ویفرهای پذیرایی دو سر پرس رضوی با طرح و بسته‌بندی جدید توسط این شرکت خبر داد.

محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: با توجه به لزوم و اهمیت اصلاح طرح و بسته‌بندی ویفرهای پذیرایی دو سر پرس رضوی، نسبت به تغییر طرح، رنگ و نوع دربندی بسته‌بندی اقدام شد که این مهم موجب افزایش بازارپسندی، ماندگاری و در نتیجه افزایش فروش این محصول شده است.
وی ادامه داد: بسته‌بندی‌های حرارتی قبلی این محصول به دلیل عدم کفایت دربندی مناسب در حوزه‌های فروش شهرهای شمالی به خاطر رطوبت بالا دچار نم‌زدگی می‌شدند که خوشبختانه با تغییر در سیستم بسته‌بندی این مشکل کاملا رفع شده است.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با اشاره به طرح‌های مورد استفاده در بسته‌بندی جدید این محصول خاطرنشان کرد: در خصوص ویفرهای پذیرایی دو سر پرس با طعم‌های موزی، پرتقالی و کاکائویی، از نقاشی‌های طبیعت و زندگی روزمره بهره گرفته شده که این موارد باعث طراحی جذاب اجزای بسته‌بندی شده است.
وی ادامه داد: این طرح‌ها قبل از استفاده در بسته‌بندی محصولات شرکت نان قدس رضوی، در جشنواره‌های مطرح بسته‌بندی کشور از جمله سرو نقره‌ای شرکت داده شده و مورد داوری قرار گرفته‌اند.
مروارید تأکید کرد: طرح‌های جدید مورد استفاده در محصولات شرکت، برگزیده سومین نمایشگاه دو سالانه طراحان بسته‌‌بندی ایران در سال 1398 است.
وی درباره جنس بسته‌بندی جدید ویفرهای پذیرایی رضوی گفت: جنس این بسته‌بندی‌ها از نوع پلی پروپیلن متالایز، کاملا بهداشتی و سازگار با موادغذایی است.
مروارید ادامه داد: این بسته‌بندی‌های به واسطه دارا بودن یک لایه متالایز، در مقابل عبور نور مقاوم است که این امر باعث حفظ کیفیت محصول در طول مدت ماندگاری آن می‌شود.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی افزود: علاوه بر این بسته‌بندی مذکور از نوع کلدسیل است که به منظور دربندی سر، ته و پشت بسته‌بندی از نوعی چسب مخصوص همراه با کمی حرارت استفاده می‌شود و به خوبی بسته را در مقابل نفوذ جریان هوا و رطوبت مقاوم می‌کند.

مطالب مرتبط: محصول جدید کروسان با مغزی مارمالاد شاتوت تولید انبوه می‌شود. , نان رضوی بعنوان یکی از پنج شرکت برتر وابسته به آستان قدس رضوی در زمینه ارتقاء شاخص های مالی انتخاب شد. , نخستین جشنواره «هنر رضوان» در مشهد به کار خود پایان داد. , 390 میلیون عدد محصول توسط شرکت نان رضوی تولید شد , نان کاک رضوی جدید ترین محصول نان رضوی وارد بازار شد

تصاویر مرتبط