محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: علاوه بر این، 5 هزار نفر به صورت غیرمستقیم در ارتباط با این موسسه مشغول به فعالیت هستند.
وی با اشاره به اهداف و برنامه‌های استراتژیک و پایش در نظر گرفته شده در سال 1398 خاطرنشان کرد: اهداف کلان شرکت نان قدس رضوی بر 3 موضوع کلیدی متمرکز شده و شامل اهداف کلان فروش، توسعه و تمرکز بر مشتریان، توسعه منابع انسانی و بهره‌وری می‌باشد که در مجموع 30 درصد از آن محقق شده است.
وی ادامه داد: در مورد اهداف کلان فروش که به صورت سالانه در برنامه 5 ساله در نظر گرفته شده است نیز شاهد تحقق 65 درصدی این اهداف در سال جاری هستیم.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی افزود: علاوه بر این، 40 درصد از اهداف توسعه منابع انسانی و بهره‌وری و 35 درصد اهداف توسعه و تمرکز بر مشتریان شرکت محقق شده است.
وی درباره مهم‌ترین اقدامات این شرکت از ابتدای سال جاری تا کنون تصریح کرد: افزایش سطح توزیع و جذب مشتریان جدید در راستای افزایش سهم بازار و همچنین ایجاد دفتر منطقه‌ای شیراز از جمله این اقدامات به شمار می‌رود.
مروارید ادامه داد: ضمن این که تولید محصولات جدید به منظور افزایش قدرت رقابت در بازار و تکمیل سبد محصولات در دستور کار قرار دارد.
وی صدور گواهی حلال از سامانه تیتک زیرمجموعه سازمان غذا و دارو، اجرای نظام آراستگی 5S و اقدام در راستای پیاده‌سازی CRM ارتباط با مشتریان را بخشی دیگر از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته توسط شرکت نان قدس رضوی طی سال جاری عنوان کرد.
مروارید ادامه داد: همچنین ساماندهی سامانه معاونت غذا و دارو برای 115 محصول و بارگذاری مدارک مربوط به محصولات از جمله مواد اولیه، برند‌ها، پروانه بهداشتی و بهره‌برداری و... انجام شده است.
وی با اشاره به اخذ پروان‌های بهداشتی محصولات جدید گفت: بر این اساس، 12 پروانه بهداشتی ساخت محصولات جدید و تازه تولید شده در واحد تحقیق و توسعه توسط شرکت دریافت شده است.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: علاوه بر این، قرارداد اجرای ایزو 17025 در آزمایشگاه همکار اداره استاندارد تدوین شده است که در ادامه عملیاتی خواهد شد.

مطالب مرتبط: تولید 46790000 عدد دونات توسط شرکت نان قدس رضوی , نخستین شرط تولید محصولات مرغوب، استفاده از مواد اوليه باكيفيت است , جشن میلاد حضرت معصومه (س) همزمان با دهه کرامت در شرکت نان رضوی برگزار گردید , 390 میلیون عدد محصول توسط شرکت نان رضوی تولید شد , همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر واحد شماره دو کارخانه نان رضوی در استان البرز افتتاح شد.

تصاویر مرتبط